Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X

Get Adobe Flash player

89 5351222
89 5272277


poniedziałek-piątek
10:00 - 17:00


Resetuj

Kontakt z nami

Katalog

O firmie

Biuro Turystyczne CEZAR s.c. specjalizujące się w organizacji międzynarodowej turystyki krajoznawczej powstało w 1999 roku zdobywając od początku grono stałych kontrahentów i klientów. W pierwszym roku  realizowane były imprezy turystyczne do krajów śródziemnomorskich ale w następnych latach nasze doświadczenia jako organizatorów turystyki objęły już wszystkie kontynenty.

Posiadamy swoich rezydentów w wielu krajach Europy oraz w Brazylii, Meksyku oraz USA.

 
Do naszych kontrahentów należą inne biura podróży oraz agencje turystyczne w kraju i na świecie.
Z naszych usług  korzystają w dużej części  uczelnie wyższe, szkoły, urzędy miast, gmin i powiatów, filharmonie, chóry oraz orkiestry, zakłady pracy,  związki zawodowe, stowarzyszenia i organizacje pozarządowe, duszpasterstwa pielgrzymkowe i parafie.
 
Jesteśmy również agentami renomowanych biur podróży i dlatego sprzedajemy również ofertę imprez wypoczynkowych.
 
Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Przedsiębiorstwo Transportowe CEZAR specjalizujące się w międzynarodowych przewozach turystycznych powstało w 1997 roku zdobywając od początku grono stałych kontrahentów i klientów. W pierwszym roku  realizowane były przewozy międzynarodowe do krajów śródziemnomorskich ale w następnych latach nasze doświadczenia przewozowe objęły już całą Europę oraz spore kawałki Rosji.
Od dłuższego czasu realizujemy również przewozy krajowe zarówno wielodniowe jak i w miarę wolnych autokarów również krótkie jednodniowe przewozy miejscowe.
 
Do naszych kontrahentów należą biura podróży, biura i agencje turystyczne oraz wybrane firmy przewozowe z całej Polski.
Z naszych usług przewozowych korzystają w dużej części duszpasterstwa pielgrzymkowe, parafie, uczelnie wyższe, szkoły, urzędy miast, gmin i powiatów, filharmonie, chóry oraz orkiestry, zakłady pracy,  kluby sportowe, związki zawodowe, stowarzyszenia i organizacje pozarządowe.
 
Uczestnicy wyjazdów, którzy korzystają z naszych usług podkreślają atuty naszego przedsiębiorstwa oraz chwalą sobie elastyczność z jaką podchodzimy do ustalania kosztów przewozów.
 
Zapraszamy do korzystania z naszych usług.