Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X

Get Adobe Flash player

89 5351222
89 5272277


poniedziałek-piątek
10:00 - 17:00


Resetuj

Kontakt z nami

Katalog


Cena od: 0.00 zł

ZJAZD FOREVER W SYDNEY

23 kwietnia – 6 maja 2020

Dzień 1           23 kwietnia 2020

WARSZAWA - OKĘCIE 7.00 odprawa na terminalu międzynarodowego portu lotniczego i o godz. 9.25 – wylot do Australii z przesiadką w Qatarze. LUNCH w samolocie

Dzień 2         24 kwietnia 2020

ŚNIADANIE w samolocie. MELBOURNE 17.00 przylot na terminalu portu lotniczego. Przejazd i zakwaterowanie w hotelu. NOCLEG.

Dzień 3         25 kwietnia 2020

ŚNIADANIE. Wyjazd do BALLARAT – miasto znane z gorączki złota w 1851 roku. Zwiedzanie Muzeum Złota i wizyta w Historycznym Parku Sovereign Hill, w którym można przenieść się do czasów gorączki złota. Powrót do MELBOURNE – zwiedzanie: Królewski Ogród Botaniczny, gdzie można podziwiać odmiany azalii i magnolii, Dom kapitana Cook’a przewieziony z Anglii, gmach parlamentu i katedra św. Patryka. NOCLEG

Dzień 4         26 kwietnia 2020

ŚNIADANIE. MELBOURNE - Przejście przez halę targową – Queen Victoria Market, przejazd w okolice Rod Laver Arena, gdzie odbywa się słynny turniej tenisowy Australian Open. Transfer na lotnisko: 12.40 odprawa na terminalu portu lotniczego i o godz. 14.40 – wylot do Cairns w północno-wschodniej Australii. CAIRNS 18.00 – przylot do miasta gdzie przez cały rok panuje tropikalny klimat. Przejazd i zakwaterowanie w hotelu. Spacer na targ nocny i okazja do poznania innych wieczornych atrakcji w mieście. NOCLEG.

Dzień 5           27 kwietnia 2020

ŚNIADANIE. CAIRNS – okazja do wypoczynku na plaży Morza Koralowego lub dla chętnych fakultatywna, całodzienna wycieczka do miejscowości Kuranda (ok. 135 AUD). Przejazd malowniczą drogą w wysokie góry. Zwiedzanie wioski. Następnie przejazd ponad wierzchołkami drzew kolejką linową Skyrail Cableway. Wizyta w Centrum Kultury Aborygenów w lesie deszczowym, gdzie można m.in. podziwiać występy autentycznych i pokazy gry na trombicie. Powrót do hotelu i NOCLEG.

Dzień 6           28 kwietnia 2020

ŚNIADANIE. CAIRNS – okazja do wypoczynku na plaży Morza Koralowego lub dla chętnych fakultatywna wycieczka (cena od ok. 140 AUD) na Wielką Rafę Koralową. Rejs katamaranem na Green Island i rejs przeszkloną łodzią podwodną, z możliwością podziwiania kolorowych ryby i fragmentów rafy koralowej. Nurkowanie z rurką. Powrót do hotelu i NOCLEG.

Dzień 7           29 kwietnia 2020

ŚNIADANIE w formie suchego prowiantu i wykwaterowanie z hotelu. Transfer na lotnisko i o godz. 6.05 – wylot osady leżącej w samym środku Australii. AYERS ROCK 13.15 – przylot na lotnisko i transfer do hotelu. Następnie wycieczka do Parku Narodowego Uluru-Kata Tjuta. Spacer między skałami o zachodzie słońca. Degustacja przysmaków australijskich z grilla, m.in. mięso z krokodyla i kangura. NOCLEG.

Dzień 8           30 kwietnia 2020  

ŚNIADANIE i wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Parku Narodowego Uluru-Kata Tjuta, by obejrzeć wschód słońca przy słynną czerwoną skałę Uluru, znaną jako Ayers Rock. Przejazd na terminal lotniska: 12.15 odprawa na terminalu portu lotniczego i o godz. 14.15 – wylot. SYDNEY 17.45 – przylot, przejazd i zakwaterowanie w hotelu. NOCLEG.

Dzień 9           1 maja 2020

ŚNIADANIE. CENTRUM KONGRESOWE. Udział w ZJEZDZIE FOREVER. NOCLEG.

Dzień 10         2 maja 2020

ŚNIADANIE. CENTRUM KONGRESOWE. Udział w ZJEZDZIE FOREVER. NOCLEG.

Dzień 11         3 maja 2020

ŚNIADANIE. Przejazd do CENTRUM KONGRESOWEGO i zakończenie ZJEZDU FOREVER.

SYDNEY - panoramiczny objazd miasta,  Spacer przez Królewski Ogród Botaniczny, w którym przez ponad 100 lat sadzono wiele egzotycznych drzew i roślin zwożonych z całego świata. Przejście koło budynku opery – symbolu Sydney. Rejs promem przez zatokę do Manly. Spacer handlowym pasażem na nadmorską promenadę, obsadzoną palmami. Okazja do plażowania. Powrót promem do miasta. NOCLEG.

Dzień 12       4 maja 2020

ŚNIADANIE. SYDNEY - spacer po gwarnym śródmieściu. Zobaczymy centrum handlowe – Queen Victoria Building. Następnie przejście główną ulicą – George Street, przy której stoją zarówno zabytkowe i nowoczesne budynki w stronę dzielnicy portowej The Rocks. Zobaczymy  most  Harbour Bridge z którego rozciąga się widok na miasto, zatokę oraz operę. Wieczorny spacer przez Kings Cross, najbardziej rozrywkową dzielnicę miasta. Powrót do hotelu. NOCLEG.

Dzień 13         5 maja 2020

ŚNIADANIE i wykwaterowanie z hotelu. SYDNEY - widokowy rejs promem z Circular Quay w pobliżu budynku Sydney Opera House. Dla chętnych zwiedzanie wspaniałego akwarium z rekinami i płaszczkami (ok. 40 AUD) oraz Muzeum Morskiego (wstęp od 7 AUD). Na miejscu – wiele restauracji i sklepów. Spacer do orientalnej Dzielnicy Chińskiej. Transfer na lotnisko: 18.45 odprawa na terminalu portu lotniczego Kingsford Smith Airport i o godz. 21.15 – wylot do Polski z przesiadką w Qatarze. LUNCH w samolocie.

Dzień 14         6 maja 2020

ŚNIADANIE w samolocie WARSZAWA - OKĘCIE 13.25 - przylot na terminal międzynarodowego portu lotniczego. Zakończenie imprezy. 

                                   

ŚWIADCZENIA w cenie

• przelot Polska – Melbourne, Sydney – Polska (z przesiadkami),
• przeloty wewnętrzne na trasach: Melbourne- Cairns, Cairns- Uluru,  Uluru- Sydney ,
• opłaty lotniskowe,
• ubezpieczenie KL, NNW,
• zakwaterowanie w hotelach 3*** (pokoje 2 osobowe z łazienkami)
• wyżywienie: śniadania; lunch w samolocie, kolacja w postaci grilla w dniu 7.,
• transport minibusem  (zależnie od liczby osób),
• zwiedzanie wg programu,
• serwis polskojęzycznego pilota na trasie zwiedzania.

Cena nie zawiera

• obowiązkowa opłata za wstępy do zwiedzanych obiektów, taxa miejscowa i hotelowa, zwyczajowe napiwki, bilet i inne opłaty lokalne w wysokości: 250 USD
• dopłata do zakwaterowania w pokoju pojedynczym, albo do tańszej opcji „podróżujący samotnie” (uczestnik może być dokwaterowany do innej osoby tej samej płci) – w przypadku realizacji dokwaterowania w ramach opcji „podróżujący samotnie”,
• wycieczki fakultatywne,
• pośrednictwo wizowe (wiza do Australii) – 100 PLN/os. Paszport musi być ważny 6 msc od daty powrotu i ma posiadać 2 czyste strony

*miejsca obok siebie w samolocie na lotach lokalnych w Australii za dodatkową opłatą

CENA: 17880 zł

Zaliczka: 3800 zł do 20 listopada 2019 roku
Po tym terminie cena uzależniona będzie od ceny przelotu

I może być podwyższona