Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X

Get Adobe Flash player

89 5351222
89 5272277


poniedziałek-piątek
10:00 - 17:00


Resetuj

Kontakt z nami

Katalog

Osób płacących WYSOKI SEZON
18.04 - 16.10.2018
NISKI SEZON
17.10-31.12.2018
45 1250 zł/osoba 1210 zł/osoba
35 1350 zł/osoba 1300 zł/osoba
17  1550 zł/osoba 1490 zł/osoba

Cena od: 0.00 zł

WYCIECZKA PO CHORWACJI
z pobytem nad Adriatykiem 

 Chorwacja kojarzy się nam przede wszystkim z wypoczynkiem nad malowniczym wybrzeżem Adriatyku, setkami wysp i wysepek, ciepłym morzem i wspaniałym słońcem. I to jest najważniejsze. Ale nie sposób wypoczywając nad brzegiem morza, nie zachwycić się historią Splitu, Trogiru czy Dubrownika. Spacer pośród malowniczych wodospadów Parku Narodowego KRKA oraz pośród Jezior Pliwtickich dopełni wrażeń estetycznych. Na taką wycieczkę pragniemy zaprosić.

Dzień 1
Miejsce wyjazdu 500-pakowanie autobusu i rozpoczęcie imprezy. Przejazd na południe Polski i wjazd do Czech. Okolice Brna - OBIADO-KOLACJA I NOCLEG.

Dzień 2
ŚNIADANIE i wczesny wyjazd. Przejazd przez Austrię i wjazd na Chorwację. SPLIT- zwiedzanie: antyczny pałac cesarza Dioklecjana, ratusz miejski z XV.Przejazd do Bośni i Hercegowiny. NEUM – Hotel nad brzegiem Adriatyku. OBIADO-KOLACJA I NOCLEG.

 Dzień 3  
ŚNIADANIE. Wypoczynek nad Adriatykiem. DUBROWNIK- zwiedzanie miasta ogłoszonego przez UNESCO dziedzictwem kultury światowej: Mala Braca - klasztor franciszkanów z XIV wieku, studnia Onofrio, spacer po murach miasta. NEUM - OBIADO-KOLACJA I NOCLEG.

Dzień 4  
ŚNIADANIE. SKRADIN– Spacer w Parku Narodowym KRKA i wypoczynek w krainie wodospadów. TROGIR- zwiedzanie miasta: renesansowy pałac rodziny Cipiko,  katedra Św. Wawrzyńca, brama Lądowa z figurą patrona miasta. NEUM - OBIADO-KOLACJA I NOCLEG.

Dzień 5  
ŚNIADANIE i wczesny wyjazd. JEZIORA PLITWICKIE – spacer w  jednym z najpiękniejszych krajobrazowo Parków Narodowych Chorwacji. Przejazd do Czech w okolice Brna. OBIADO-KOLACJA I NOCLEG.

Dzień 6 
ŚNIADANIE. Cieszyn  1330 - przyjazd do Polski. Miejsce przyjazdu 2300 - zakończenie wycieczki.

 ŚWIADCZENIA w cenie

Autobus - turystyczny posiadający:  klimatyzację, DVD/CD, ekspres kawowy; .
Noclegi – 3 noclegi w hotelu*** w Neum nad Adriatykiem pokoje 2-3 osobowe z łazienką; 2 noclegi w hotelu turystycznym w Czechach: pokoje 2 i 3 osobowe typu studio plus łazienka;
Wyżywienie - 5 śniadań kontynentalnych i 5 obiado-kolacji
Ubezpieczenie - osób od nieszczęśliwych wypadków i leczenia za granicą NNW i KL - AXA
Obsługa - pilota na całej trasie

Cena nie zawiera
OPŁAT ORGANIZACYJNYCH:opłaty przejazdowe, biletu wstępu do Jezior Plitwickich i parku Krka. Obowiązkowo: 50 eur
BILETÓW WSTĘPU do innych odwiedzanych obiektów dla chętnych, ok.: 20 EUR.