Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X

Get Adobe Flash player

89 5351222
89 5272277


poniedziałek-piątek
10:00 - 17:00


Resetuj

Kontakt z nami

Katalog

 Osób płacących WYSOKI SEZON
18.04 - 16.10.2018
NISKI SEZON
17.10-31.12.2018
45 1380 zł/osoba 1320 zł/osoba
35 1480 zł/osoba 1420 zł/osoba
17  1670 zł/osoba 1620 zł/osoba

Cena od: 0.00 zł

WYCIECZKA PO CHORWACJI
z pobytem w Bośni i Hercegowinie

7 dni

 Chorwacja kojarzy się nam przede wszystkim z wypoczynkiem nad malowniczym wybrzeżem Adriatyku, setkami wysp i wysepek, ciepłym morzem i wspaniałym słońcem. I to jest najważniejsze. Ale nie sposób wypoczywając nad brzegiem morza, nie zachwycić się historią Splitu czy Dubrownika, zadumać się nad zawieruchą wojenną na ruinach Mostaru, zamyśleć się w Medjugorje wraz z tysiącami pielgrzymów przybywającymi do tego miejsca aby odkryć Prawdę. Na taką wycieczkę pragniemy zaprosić.

Dzień 1
Miejsce wyjazdu 500-pakowanie autobusu i rozpoczęcie imprezy. Przejazd na południe Polski i wjazd do Czech. Okolice Brna - OBIADO-KOLACJA I NOCLEG.

 Dzień 2
ŚNIADANIE i wczesny wyjazd. Przejazd przez Austrię i wjazd na Chorwację. JEZIORA PLITWICKIE – spacer w  jednym z najpiękniejszych krajobrazowo Parków Narodowych Chorwacji. Przejazd do Bośni i Hercegowiny. MEDJUGORJE – OBIADO-KOLACJA I NOCLEG.

 Dzień 3  
ŚNIADANIE. MEDJUGORJE - Zwiedzanie osady. Przejście pod górę objawień oraz pod Kriżewac. OBIADO-KOLACJA I NOCLEG.

 Dzień 4  
ŚNIADANIE. Przejazd malowniczymi kanionami.  MOSTAR- zwiedzanie miasta zniszczonego przez działania wojenne. KRAVICA- Wypoczynek w malowniczej kotlinie wodospadów. OBIADO-KOLACJA I NOCLEG.

Dzień 5  
ŚNIADANIE. DUBROWNIK- zwiedzanie miasta ogłoszonego przez UNESCO dziedzictwem kultury światowej: Mala Braca - klasztor franciszkanów z XIV wieku, studnia Onofrio, spacer po murach miasta. SPLIT- zwiedzanie: antyczny pałac cesarza Dioklecjana, ratusz miejski z XV.OBIADO-KOLACJA I NOCLEG.

Dzień 6
ŚNIADANIE i wczesny wyjazd. Przejazd przez Chorwację do Austrii. WIEDEŃ spacer po Starówce w okolicach Ringu: Katedra Św. Stefana, Hofburg, Parlament. Wjazd do Czech. Okolice Brna - OBIADO-KOLACJA I NOCLEG.

Dzień 7            
ŚNIADANIE. Cieszyn  1330przyjazd do Polski. Miejsce przyjazdu 2300 - zakończenie wycieczki.

 

ŚWIADCZENIA w cenie
Autobus - turystyczny posiadający:  klimatyzację, DVD/CD, ekspres kawowy;
Noclegi – 4 noclegi w hotelu w Medjugorje pokoje 2-3 osobowe z łazienką: 2 noclegi w hotelu turystycznym w Czechach: pokoje 2 i 3 osobowe typu studio plus łazienka;
Wyżywienie - 6 śniadań kontynentalnych i 6 obiado-kolacji
Ubezpieczenie - osób od nieszczęśliwych wypadków i leczenia za granicą NNW i KL - AXA
Obsługa - pilota na całej trasie, przewodnika miejscowego w Medjugorje i Mostarze

Cena nie zawiera
OPŁAT ORGANIZACYJNYCH:opłaty przejazdowe, przewodnik miejscowy oraz bilet wstępu do Jezior Plitwickich. Obowiązkowo: 45 EUR

BILETÓW WSTĘPU do innych odwiedzanych obiektów dla chętnych, ok. : 20 EUR.