Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X

Get Adobe Flash player

89 5351222
89 5272277


poniedziałek-piątek
10:00 - 17:00


Resetuj

Kontakt z nami

Katalog

Osób płacących WYSOKI SEZON
18.04 - 16.10.2018
NISKI SEZON
17.10-31.12.2018
45 1760 zł/osoba 1720 zł/osoba
35 1860 zł/osoba 1810 zł/osoba
17  1990 zł/osoba 1920 zł/osoba

Cena od: 0.00 zł

WYCIECZKA PO CHORWACJI
z wypoczynkiem nad Adriatykiem

Chorwacja kojarzy się nam przede wszystkim z wypoczynkiem nad malowniczym wybrzeżem Adriatyku, setkami wysp i wysepek, ciepłym morzem i wspaniałym słońcem. I to jest najważniejsze. Ale nie sposób wypoczywając nad brzegiem morza, nie zachwycić się historią Splitu, Dubrownika czy Trogiru, zadumać się nad zawieruchą wojenną na ruinach Mostaru, zamyśleć się w Medjugorje wraz z tysiącami pielgrzymów przybywającymi do tego miejsca aby odkryć Prawdę. Na taką wycieczkę pragniemy zaprosić.

Dzień 1
Miejsce wyjazdu 5.00-pakowanie autobusu i rozpoczęcie imprezy. Przejazd na południe Polski i wjazd do Czech. Okolice Brna - OBIADO-KOLACJA I NOCLEG.

Dzień 2
ŚNIADANIE i wczesny wyjazd. Przejazd przez Austrię i wjazd na Chorwację. SPLIT- zwiedzanie: antyczny pałac cesarza Dioklecjana, ratusz miejski z XV.Przejazd do Bośni i Hercegowiny. MEDJUGORJE – OBIADO-KOLACJA I NOCLEG.

Dzień 3
ŚNIADANIE. MEDJUGORJE- Zwiedzanie osady. Przejście pod górę objawień oraz pod Kriżewac. Przejazd malowniczymi kanionami MOSTAR- zwiedzanie miasta zniszczonego przez działania wojenne. OBIADO-KOLACJA I NOCLEG.

Dzień 4
ŚNIADANIE. KRAVICA- Wypoczynek w malowniczej kotlinie wodospadów. Przejazd na wybrzeże Adriatyku. NEUM – Hotel nad brzegiem morza. OBIADO-KOLACJA I NOCLEG.

Dzień 5
ŚNIADANIE. DUBROWNIK- zwiedzanie miasta ogłoszonego przez UNESCO dziedzictwem kultury światowej: Mala Braca - klasztor franciszkanów z XIV wieku, studnia Onofrio, spacer po murach miasta. NEUM – OBIADO-KOLACJA I NOCLEG.

Dzień 6
ŚNIADANIE. NEUM - Wypoczynek na plaży Morza Adriatyckiego. OBIADO-KOLACJA I NOCLEG.

Dzień 7
ŚNIADANIE. SKRADIN– Spacer w Parku Narodowym KRKA i wypoczynek w krainie wodospadów. TROGIR- zwiedzanie miasta: renesansowy pałac rodziny Cipiko, katedra Św. Wawrzyńca, brama Lądowa z figurą patrona miasta. NEUM - OBIADO-KOLACJA I NOCLEG.

Dzień 8
ŚNIADANIE. Rejs statkiem wycieczkowym na wyspę HVAR– zwiedzanie miasta Sucuraj –pozostałości kultury antycznej z czasów cesarstwa Rzymskiego. Wypoczynek nad Adriatykiem. OBIADO-KOLACJA I NOCLEG.

Dzień 9
ŚNIADANIE i wczesny wyjazd. JEZIORA PLITWICKIE– spacer w jednym z najpiękniejszych krajobrazowo Parków Narodowych Chorwacji. Przejazd do Czech w okolice Brna. OBIADO-KOLACJA I NOCLEG.

Dzień 10
ŚNIADANIE. Cieszyn 1330przyjazd do Polski. Miejsce przyjazdu 23.00 - zakończenie wycieczki.

ŚWIADCZENIA w cenie
Autobus - turystyczny posiadający:  klimatyzację, DVD/CD, ekspres kawowy;
Noclegi – 5 noclegów w hotelu*** w Neum nad Adriatykiem pokoje 2-3 osobowe z łazienką; 2 noclegi w hotelu w Medjugorje pokoje 2-3 osobowe z łazienką: 2 noclegi w hotelu turystycznym w Czechach: pokoje 2 i 3 osobowe typu studio plus łazienka;
Wyżywienie - 9 śniadań kontynentalnych i 9 obiado-kolacji
Ubezpieczenie - osób od nieszczęśliwych wypadków i leczenia za granicą NNW i KL - AXA
Obsługa - pilota na całej trasie

Cena nie zawiera
OPŁAT ORGANIZACYJNYCH:opłaty przejazdowe, przewodnik miejscowy, rejs statkiem na wyspę  oraz bilet wstępu do parku Krka i Jezior Plitwickich. Obowiązkowo: 80 eur

BILETÓW WSTĘPU do innych odwiedzanych obiektów dla chętnych, ok.: 20 EUR.