Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X

Get Adobe Flash player

89 5351222
89 5272277


poniedziałek-piątek
10:00 - 17:00


Resetuj

Kontakt z nami

Katalog

WYCIECZKA DO WIEDNIA I BRATYSŁAWY

Cena od: 0.00 zł
PROGRAM 
 
Dzień 1 
6.00 – szkoła. Pakowanie autokaru i rozpoczęcie wycieczki. Przejazd na południe Polski i Wjazd na czeskie Morawy. Przyjazd w okolice Brna i zakwaterowanie w hotelu - OBIADO-KOLACJA i NOCLEG. 
 
Dzień 2 
ŚNIADANIE. Wjazd do Austrii. WIEDEŃ zwiedzanie Ringstrasse: Zwiedzanie starówki: dziedzińce rezydencji rodu Haubsburgów - Hofburga, Kohlmarkt, katedra Św. Szczepana, ulica Graben, Opera, siedziba parlamentu, Ratusz z siedzibą władz miejskich. Powrót do hotelu - OBIADO-KOLACJA i NOCLEG. 
 
Dzień 3 
ŚNIADANIE. Wjazd do Austrii. WIEDEŃ zwiedzanie: KAHLENBERG - zwiedzanie wzgórza. Kaplica króla Jana III Sobieskiego, SCHOENBRUNN - rezydencja Marii Teresy – zobaczymy ogrody pałacowe z możliwością wejścia do komnat pałacowych, budynek komunalny Hunderwassera. Nowoczesny Wiedeń: Siedziba ONZ, PRATER – wesołe miasteczko również dla dorosłych. Powrót w hotelu - OBIADO-KOLACJA i NOCLEG. 
 
Dzień 4 
ŚNIADANIE. Przejazd na Słowacje. BRATYSŁWA zwiedzanie Stare Miasto: Brama Michalska, Rynek Główny, Stary Ratusz, bratysławski zamek. Powrót w hotelu - OBIADO-KOLACJA i NOCLEG. 
 
Dzień 5 
ŚNIADANIE. Wjazd do Polski i przejazd na północ kraju. Szkoła 20.00 - zakończenie wycieczki. 
 
 
Cena 880 zł 
 
ŚWIADCZENIA w cenie 
autobus turystyczny - posiadający: klimatyzację, DVD/CD, ekspres do kawy, komfortowe fotele. 
noclegi - 4 noclegi w hotelu**/*** i pokojach 2-3 osobowych z łazienką, 
wyżywienie - 4 śniadania i 4 obiado-kolacje; 
ubezpieczenie - osób od nieszczęśliwych wypadków i leczenia 
za granicą NNW i KL - AXA; 
obsługa - pilota na całej trasie, przewodnika w Wiedniu i Bratysławie 
podatek VAT oraz opłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny 
 
INFORMACJE DODATKOWE 
BILETÓW WSTĘPU. W koszt uczestnictwa nie są wliczone bilety wstępu do zwiedzanych obiektów. Wartość ok. 30 euro. Jest to koszt dobrowolny. 
OPIEKUNOWIE gratis 
Cena przy 40 osobach płacących