Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X

Get Adobe Flash player

89 5351222
89 5272277


poniedziałek-piątek
10:00 - 17:00


Resetuj

Kontakt z nami

Katalog

Osób płacących WYSOKI SEZON
18.04 - 16.10.2018
NISKI SEZON
17.10-31.12.2018
45 1870 zł/osoba 1830 zł/osoba
35 1980 zł/osoba 1940 zł/osoba
17  2180 zł/osoba 2130 zł/osoba

Cena od: 0.00 zł

WYCIECZKA PO CHORWACJI
z wypoczynkiem na Istrii

Dzień 1
Miejsce wyjazdu 500-pakowanie autobusu i rozpoczęcie imprezy. Przejazd na południe Polski i wjazd do Czech. Okolice Brna - OBIADO-KOLACJA I NOCLEG.

Dzień 2
ŚNIADANIE. Przejazd przez austriacki region Styria i wjazd do Słowenii. Przejazd na obrzeżach „słoweńskiej Toskanii”. LJUBLJANA - zwiedzanie stolicy Słowenii: rzymski ruiny, katedra Św. Mikołaja, ratusz. OBIADO-KOLACJA I NOCLEG.

Dzień 3  
ŚNIADANIE. Wjazd na Chorwację. JEZIORA PLITWICKIE – spacer w Parków Narodowym Chorwacji należącym do światowego dziedzictwa naturalnego UNESCO. Przejazd nad Adriatyk i wjazd przez most na najlepiej rozwiniętą gospodarczo wyspę chorwacką KRKa. OBIADO-KOLACJA I NOCLEG.

Dzień 4  
ŚNIADANIE. KRK– spacer po największym mieście na wyspie otoczonym murami z czasów rzymskich: katedra Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. OBIADO-KOLACJA I NOCLEG.

Dzień 5  
ŚNIADANIE. RIJEKA- zwiedzanie największego portu handlowego Chorwacji: Ratusz, klasztor Augustianów z barkowym kościołem Św. Hieronima. Wjazd na półwysep ISTRIA. Zakwaterowanie w hotelu nadmorskim w Pula.  OBIADO-KOLACJA I NOCLEG.

Dzień 6  
ŚNIADANIE. PULA - Wypoczynek na plaży Morza Adriatyckiego. OBIADO-KOLACJA I NOCLEG.

Dzień 7  
ŚNIADANIE. PULA- zwiedzanie miasta: amfiteatr, forum i świątynia z czasów cesarstwa rzymskiego, kaplica Santa Maria Formosa, ratusz, katedra Maryi Panny. OBIADO-KOLACJA I NOCLEG.

Dzień 8  
ŚNIADANIE. ROVINJ – zwiedzanie miasta nadmorskiego, którego historia sięga VII wieku p.n.e.: bramy miejskie: Św. Benedykta i Św. Krzyża, renesansowa wieża zegarowa, katedra Św. Eufemii. PULA - Wypoczynek na plaży Morza Adriatyckiego. OBIADO-KOLACJA I NOCLEG.

Dzień 9
ŚNIADANIE. Przejazd do Włoch. TRIEST – spacer w portowym mieście będącym stolicą regionu autonomicznego Friuli-Wenecji Julijskiej. Przejazd przez Słowenię i Austrię do Czech w okolice Brna. OBIADO-KOLACJA I NOCLEG.

Dzień 10          
ŚNIADANIE. Cieszyn  1330Þprzyjazd do Polski. Miejsce przyjazdu 2300 - zakończenie wycieczki.

 

ŚWIADCZENIA w cenie
Autobus - turystyczny posiadający:  klimatyzację, DVD/CD, ekspres kawowy;
Noclegi – 4 noclegi w hotelu***/** w PULI nad Adriatykiem pokoje 2-3 osobowe z łazienką; 3 noclegi w hotelach** pokoje 2-3 osobowe z łazienką; 2 noclegi w hotelu turystycznym w Czechach: pokoje 2 i 3 osobowe typu studio plus łazienka;
Wyżywienie - 9 śniadań kontynentalnych i 9 obiado-kolacji
Ubezpieczenie - osób od nieszczęśliwych wypadków i leczenia za granicą NNW i KL - AXA
Obsługa - pilota na całej trasie

Cena nie zawiera
OPŁAT ORGANIZACYJNYCH:opłaty przejazdowe oraz bilet wstępu do Jezior Plitwickich. Obowiązkowo: 40 eur
BILETÓW WSTĘPU do innych odwiedzanych obiektów dla chętnych, ok.: 20 EUR.